Gratis wereldwijde verzending voor bestellingen van meer dan 200EUR

Ondersteuningsportaal | Contact

CO2 Kunstenaars - het is een wereldwijde overname

Je hebt misschien gemerkt ...

Aquascaping is een kunstvorm. Het vergt een bepaald niveau van vaardigheid om iets moois onder water te creëren met levende planten, hout en steen. We beschouwen het graag als 'levende kunst'. Daarom hebben we besloten onze nieuwe aquascapervrienden de titel 'CO2 Artiest'

We hebben contact gehad met Aquascapers uit verschillende landen, dus hopelijk kunnen we je verschillende stijlen laten zien en je inspireren om zelf nieuwe ontwerpen te proberen. Elk land in de wereld heeft zijn eigen unieke schoonheid en onze CO2 Kunstenaars zijn niet anders. Met elk nieuw lid van ons team verwelkomen we een nieuw Aquascape vol schoonheid en inspiratie.


We zullen veel foto's delen om u op de hoogte te houden van alles wat onze artiesten aan het doen zijn. Als je vragen hebt, kun je contact opnemen met een van onze artiesten voor tips of advies om je te helpen met je eigen projecten. Onze huidige artiesten hebben enkele geweldige plannen om onze Pro Se-regelaarkits te testen.


Onze artiesten tot nu toe ...


Art Commisso

Onze kunstenaar in Canada is een concurrerende aquascaper, geplant aquarium hobbyist en grafisch ontwerper uit Hamilton, Ontario.

Art heeft naast zijn team, The Aquascapers Collective, Live at the Aquatic Experience in Chicago geconcurreerd door 1st in 2016 en 3rd in 2017 te plaatsen. Hij concurreert ook internationaal in wedstrijden zoals IAPLC en AGA.

Sascha Hoyer


Onze kunstenaar in Duitsland staat bekend om zijn spectaculaire gedetailleerde aquascapes die vaak buiten het wateroppervlak gaan. Al zijn huidige en vorige werk is beschikbaar om uit te checken op zijn facebook- en instagrampagina's. Zorg ervoor dat je Sascha volgt om te zien hoe zijn nieuwste aquascape aan komt met onze kit

Dan Harris

Onze Co2-artiest in het Verenigd Koninkrijk

Dan, die is gebaseerd op de zuidkust van Groot-Brittannië, is bekend om zijn aquascapes. Met een sterke 2nd-plaats in de UKAC in 2016 heeft hij laten zien dat hij heeft wat nodig is om te concurreren met de besten. Dit jaar is de UKAC weer terug en we ondersteunen Dan de hele weg.

Mate Molner

AKA - TheCineScaper is onze kunstenaar in Hongarije. Een cinematograaf met een passie voor Aquascaping is de perfecte combinatie. Bekijk zijn youtube en instagram-pagina's om te zien waarom hij deel uitmaakt van ons team

Samuele Gamberini

Onze artiest in Italië. Een land dat door de eeuwen heen bekend is geworden voor grote artiesten en als het gaat om Aquascaping, laat Samuele ons zeker zien hoe het is, in Italiaanse stijl. Volg hem op Facebook en instagram om te zien wat hij als volgende heeft.

Andrian Jutba

Onze artiest uit de Filipijnen. Omringd door een adembenemend landschap heeft Andrian geen gebrek aan inspiratie. Het laat het zeker zien in zijn aquascapes. Met een recente IAPLC-ranglijst van 463 zijn we er trots op hem in het team te hebben.

JP Gomes

Onze artiest in Portugal. JP heeft veel geweldige aquascapes gemaakt en heeft grote plannen om onze apparatuur goed te gebruiken. Bekijk zijn instagram en Facebook-pagina's. Zorg ervoor dat je hem volgt om te zien wat hij kan creëren met onze steun

Stefan Pracht

Onze kunstenaar in Nederland speelt al een tijdje en ook om goede redenen in Aquascaping-wedstrijden. We zijn erg blij hem in het team te hebben en verzoeken je hem op Facebook te volgen om erachter te komen wat hij gaat doen met onze apparatuur.